Ko je danas prolazio pored naše škole u prepodnevnim satima, mogao je da dobije knjigu na poklon od naših učenika iz drugogi trećeg razreda. U knjizi je svakoga čekao i obeleživač, koji su dizajnirali učenici iz prvog i trećeg razreda.
Zauzvrat, naši sugrađani su sa učenicima podelili ko su im omiljeni pisci, šta su poslednje čitali i koja je knjiga na njih ostavila najveći utisak
Ova akcija ne bi bila moguća da njen značaj za mlade, ali i celu lokalnu zajednicu nisu prepoznale izdavačke kuće Bulevar books i Prometej, koje su velikodušno donirale neka od svojih izdanja, na čemu im se i ovim putem zahvaljujemo!


