Drustveno jezicki smer Novi Sad

Društveno jezički smer Novi Sad

engage audiences with increased Online Presence

Learn About Our Social Media Marketing Strategy

Privatna gimnazija drustveno jezicki smer

What's Trending Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rhoncus nisi sed suscipit cursus. Donec porta metus porta, ullamcorper libero ut, viverra augue. Maecenas consequat, dolor eget pharetra imperdiet, dolor urna luctus urna, id porta tellus leo nec nisla.

Mauris et volutpat sapien, facilisis eleifend felis. Phasellus rutrum purus risus, vel vestibulum sem commodo vitae. Fusce vel arcu quam. Nulla euismod a mi eu elentum. Mauris iaculis nec justo ac fermentum. Quisque quis enim sit amet.

Don't Miss Out

Tailor-Made Digital Marketing

Customized Social Media Strategy

Za sve one koji žele da, nakon srednje skole, upišu neki od fakulteta sa područja drustvenih nauka, prava, sociologije, ili da studira književnost, žurnalistiku, jezike, istoriju umetnosti i njima srodne fakultete, upisivanje društveno-jezičkog smera gimnazije je pravi izbor.

Razvijanje relevantnih veština

Znanje koje se stiče

Znanja i veštine koje učenici društveno-jezičkog smera generalno stiču su im od koristi tokom daljeg školovanja na fakultetima. Kada završe fakulete, mnogima nije lako da odmah nađu primenu svojih znanja u današnjem društvu. Iz tog razloga, pored fokusa na kreativnost, svestranost i razvoj kritičkog mišljenja, veliku pažnju posvećujemo razvoju preduzetničkih veština kod naših učenika, kako bi kasnije bili sposobni ne samo da stvaraju, već i da realizuju svoje ideje.

Kritičko mišljenje
Kreativnost
Komunikacija
Saradnja
Informatička i medijska pismenost
Fleksibilnost i samoinicijativa
Socijalne veštine

Bespoke Marketing Plans

We'd love to share our knowledge and experience

Maecenas consequat, dolor eget pharetra the all imperdiet, dolor urna luctus urna, id porta tellus leo nec nisl purus risus, vel vestibulum semytu commo vitae. Fusce vel arcu quam. anyti Nulla euismod a mi euot elentum.
Lorem ipsum dolor sit amet, congt the off tetur adipiscing elit. Mauris iaculis nec justo frwac fermen quisque rhoncus nisi sed suscit curus. Donec porta metus porta.

Stay Connected

Lorem ipsum dolor sittu olrot amet, consectetur adip scing elit. Proin rutrum euis the mod dolor, ultricies aliq luam ekolor.

Think Ahead

Nastavni plan - Društveno jezički smer​

Obavezni nastavni predmeti I II III IV
Srpski jezik i književnost
Engleski jezik
Nemački jezik
Latinski jezik
Ustav i prava građana
Sociologija
Psihologija
Filozofija
Istorija
Geografija
Biologija
Fizika
Hemija
Računarstvo i informatika
Muzička kultura
Likovna kultura
Fizičko vaspitanje

Pružite svom detetu najbolje uslove za školovanje i usavršavanje.