iskustva nastavnika privatne gimazije tvrdjava

Saznajte više o školi kroz utiske profesora Gimnazije Tvrđava

Uverite se u kvalitet obrazovanja kroz priče nastavnika Gimnazije Tvrđava.

Pogledajte njihove iskrene video zapise o zadovoljstvu i prednostima ove škole.

Iskustva profesora: Šta kažu o Gimnaziji Tvrđava?

Privatna gimnazija Tvrđava neguje kvalitetno obrazovanje, inovativne metode nastave i posvećenost svakom učeniku. Naša misija je stvaranje inspirativnog okruženja koje podstiče akademski i lični rast.

Evo šta naši profesori kažu o svom iskustvu u Gimnaziji Tvrđava:

Filip Đorđević - Nastavnik Gimnazije Tvrđave
Filip Đorđević

profesor programerske grupe predmeta

Rad u Gimnaziji Tvrđava mi pruža posebno zadovoljstvo i ispunjenje, koje proizilazi iz prilike da pripremam učenike za fakultet, u pogledu funkcionalnog znanja i po intenzitetu rada iz oblasti programiranja i stručnih računarskih predmeta. Ispunjava me i to što imam slobodu pristupa realizaciji nastave, gde se više vodim praksom i primerima koji razvijaju programersku „logiku", što će učenicima koristiti u daljem školovanju i kasnije u radu u industriji. Sa druge strane, u učionicu unosim i društvenu igru, a najsrećnijim me ipak čini činjenica da me u učionici čekaju učenici koji razmišljaju i učestvuju, a u zbornici kvalitetni ljudi sa kojima se rado družim i van nastave.
Ana Savić - Računarski predmeti
Ana Savić

profesorka računarske grupe predmeta

Za mene rad u Gimnaziji „Tvrđava” predstavlja izuzetno iskustvo ispunjeno pozitivnom radnom atmosferom i podrškom sjajnog kolektiva. Ono što bih posebno istakla jesu timski duh i saradnja među kolegama, koji doprinose stvaranju prijateljske i stimulativne radne sredine. Stručno usavršavanje je na visokom nivou, što nam omogućava da konstantno unapređujemo svoje veštine i znanje, čime doprinosimo kvalitetu obrazovanja naših učenika. Zbog svega toga, mogu slobodno da kažem da je Gimnazija „Tvrđava” izuzetno mesto za rad i profesionalni razvoj.
Jelena Petrović - Matematika
Jelena Petrović

profesorka matematike

Rad u Gimnaziji „Tvrđava” pruža brojne mogućnosti za profesionalni razvoj, što me dodatno motiviše da stalno unapređujem veštine i znanja u svom predmetu. U ovoj školi imam priliku da izrazim svoju kreativnost kroz rad, osmišljavajući inovativne nastavne metode i držanjem zajedničkih časova sa kolegama. Kolektiv je sastavljen od entuzijastičnih i posvećenih ljudi koji se međusobno podržavaju i razmenjuju ideje, pa bih posebno istakla tu pozitivnu energiju koja vlada među nastavnicima. Za mene ova škola nije samo mesto rada, već i zajednica u kojoj se osećam ispunjeno, inspirativno i podržano.
Gordana Milošević - Nastavnica hemije
Gordana Milošević

profesorka hemije

Rad u Gimnaziji „Tvrđava” omogućava mi da stalno radim na sebi i pomeram granice svojih umeća kao predavača i pedagoga. Smatram da je preduslov za zdravu i podsticajnu sredinu za učenike kvalitetan nastavni kadar koji sarađuje na svim nivoima rada škole, a čiji je zajednički cilj oformiti kvalitetne ljude spremne za život i njegove izazove.
Sanja Đukić - Srpski jezik i književnost
Sanja Đukić

profesorka srpskog jezika i književnosti

U Gimnaziji „Tvrđava” nastavnik ima priliku da u jednoj podržavajućoj sredini, toploj i kolegijalnoj atmosferi, konstantno profesionalno raste i razvija se. Uz primenu novih tehnologija, inovativnih sredstava i stalnih prilika za unapređivanje vlastitog rada, te konstantnog razumevanja, lepe reči, i podrške od strane i kolega i uprave škole, nastavnik ne samo da rado obavlja sve svoje dužnosti, već svoj posao radi sa velikim zadovoljstvom! S druge strane, deo mog posla su i vannastavne i projektne aktivnosti, a tu su zabava i uživanje neograničeni! Zahvaljujući slobodi u pristupu, druženju sa učenicima i raznolikosti sadržaja, za mene je ovo zaista posao koji se radi s radošću i poletom.
Dragana Velček - Biologija i hemija
Dragana Velček

profesorka biologije i hemije

Mnogi se bave nekim poslom samo da prežive i gledaju da preguraju tih 8h nekako. Ja radim posao koji obožavam! Radim poslove za koje sam se školovala i za koje sam kompetentna. Moji poslovi su definisani i znam njihov značaj, što mi pomaže da ih radim odgovorno i profesionalno. Timski duh i osećanje da ste deo jednog uspešnog, pozitivnog, energičnog kolektiva predstavljaju posebno zadovoljstvo i snažan motiv. Svi smo različiti, a to nas čini jačim, uspešnim i odlično sarađujemo. U našoj sredini se gaji uzajamno pomaganje, poštovanje i timsko odlučivanje. Baš volim ovaj divni kolektiv! Posebno osećanje je kada sa svojim direktorom možete započeti razgovor o bilo kojoj temi i dobiti njegovo mišljenje ili odgovor. To je razlog zašto volim svog direktora prevashodno kao čoveka i kao kolegu, zašto mu verujem, i zašto ga cenim.