Naši učenici učestvovali su na Youth Forum Rebooting, događaju koji organizuje Omladinski klub Opens, gde su zajedno sa svojim vršnjacima iz Novog Sada, Pančeva, Sombora, Bečeja, Kikinde, Sremske Mitrovice, Subotice i Zrenjanina razvijali važne veštine za aktivno učešće u društvu.
Kroz radionice, diskusije i zajednički rad, učenici su predstavljali svoje ideje i stavove o važnim društvenim temama, unapređujući kritičko razmišljanje, veštine argumentacije i aktivno građanstvo.
Ponosni smo na naše učenike koji koriste ovakve prilike da uče, povezuju se sa vršnjacima i razvijaju kompetencije koje će im pomoći da budu aktivni i odgovorni članovi zajednice.


