Sjajni rezultati na opštinskom takmičenju iz matematike!

U subotu, 5. februara, održano je opštinsko takmičenje iz matematike, koje je organizovano za srednje škole iz Novog Sada. Učenica gimnazije Tvrđava A.J., pod mentorstvom nastavnice matematike T.S., učestvovala je na takmičenju i ostvarila odlične rezultate! Od maksimalnih 100, osvojila je 70 bodova, i plasirala na okružno takmičenje, koje će se održati 20. februara.

Ovo je samo dokaz kako predanost i snažna volja mogu doneti dobre rezultate. Bravo!