Direktor Gimnazije Tvrđava među govornicima na Sajmu knjiga

U okviru predstavljanja onlajn platforme Knjiga priča, priliku da se obrati publici imao je i direktor Gimnazije Tvrđava, Dragan Kovačević, i kaže nekoliko reči o saradnji između osnivača platforme Knjiga priča i škole. Zašto se odlučio da podrži ovaj projekat i kakve benefite audio-knjige imaju na učenike, ali i nastavnike, poslušajte klikom na video ispod.

65. međunarodni sajam knjiga održava se od 23. do 30. oktobra u Beogradu pod sloganom ,,Povratak napisanih”. Više od 400 izlagača predstaviće se kroz sedam celina, a čast da svečano otvori ovogodišnji sajam pripala je dramaturgu i akademiku Dušanu Kovačeviću.

Podeli post

Prijavi se na mejling listu

Ako ti se svideo upravo pročitani tekst i smatraš da ti je bio od koristi, prijavi se na našu mejling listu i jednom mesečno u tvoj inboks će stizati slični korisni tekstovi.

Gimnazija Tvrđava Logo Royal

Sa jasnim fokusom na razvijanje znanja i veština za 21. vek, gimnazija Tvrđava predstavlja najbolji izbor za školovanje i usavršavanje.

Pročitajte:

Pošaljite nam poruku

Rado ćemo se sresti sa Vama i porazgovarati o budućnosti Vašeg deteta.