U susret vršnjačkoj razmeni sa Sicilijom

U susret vršnjačkoj razmeni sa Sicilijom
U aprilu nam u goste dolaze učenici i nastavnici iz jedne srednje škole na Siciliji i tim povodom održali smo zajednički onlajn čas na kome su se učenici predstavili jedni drugima i dogovorili ko će biti čiji gost, odnosno domaćin.
U susret vršnjačkoj razmeni sa Sicilijom čas

Od 18. do 24. aprila devetoro učenika naše škole biće domaćini svojim vršnjacima sa Sicilije. Oni će zajedno učestvovati u sedmodnevnom programu koji je sačinjem od obrazovnih, kulturnih, sportskih aktivnosti, druženja i izleta. Cilj ove posete je upoznavanje sa našim sistemom učenja, uvid u savremene metode rada sa učenicima, ali i kulturna razmena i vršnjačko učenje. 

Podeli post

Prijavi se na mejling listu

Ako ti se svideo upravo pročitani tekst i smatraš da ti je bio od koristi, prijavi se na našu mejling listu i jednom mesečno u tvoj inboks će stizati slični korisni tekstovi.

Gimnazija Tvrđava Logo Royal

Sa jasnim fokusom na razvijanje znanja i veština za 21. vek, gimnazija Tvrđava predstavlja najbolji izbor za školovanje i usavršavanje.

Pročitajte:

Pošaljite nam poruku

Rado ćemo se sresti sa Vama i porazgovarati o budućnosti Vašeg deteta.